Dlaczego warto sprawdzić ofertę Synektune?

Jesteśmy kompetentnym zakładem mechaniki samochodowej. Działamy na terenie Warszawy, Pruszkowa, Sochaczewa, Żyrardowa, Grodziska Mazowieckiego oraz Milanówka. Spełniamy wymagania nawet w największym stopniu wymagających kierowców, gwarantując im specjalistyczną wiedzę oraz profesjonalną obsługę. Do każdego kontrahenta przystępujemy w sposób indywidualny. Dostosowujemy wykonywane czynności do jego wymagań i potrzeb.

Nasz szeroki zakres usług obejmuje:
•    chiptuning samochodów,
•    serwis filtrów DPF, FAP i EGR,
•    tuning,
•    całkowitą diagnostykę komputerową,
•    lakiernictwo,
•    blacharstwo.

Stworzony przez nas zespół tworzy wykwalifikowana i profesjonalna kadra. Kładziemy nacisk na ciągłe doskonalenie naszych umiejętności. Rozporządzamy wyłącznie sprawdzonym i niezawodnym sprzętem, wykorzystując najświeższe zdobycze techniki. Prowadzimy warsztat samochodowy, gdzie dogodne ceny idą w parze z najwyższą jakością wykonywanych usług. Każde zamówienie realizujemy terminowo oraz z najwyższą starannością. Dołącz do obszernego grona naszych zaspokojonych konsumentów. Z naszą najlepszą ofertą możesz zapoznać się na stronie synektune.pl.

Chiptuning samochodów – na czym polega nasza praca?
W ramach należącej do nas bogatej oferty wykonujemy kompleksowy chiptuning samochodów. Z tej usługi skorzystało już wielu usatysfakcjonowanych kierowców, jacy dostrzegli większy komfort prowadzenia swojego pojazdu, o wiele bardziej ekonomiczną jazdę oraz pokaźniejsze oszczędności paliwa, a także zredukowane zużycie auta. Celem zabiegu jest bo elektroniczne zwiększenie mocy silnika, a w konsekwencji zatroszczenie się o bezpieczeństwo i przyjemność prowadzenia pojazdu.
Chiptuning samochodów wykonujemy z zachowaniem najważniejszych norm jakości oraz bezpieczeństwa. Naszym obowiązkiem jest wydobyć z pojazdu pełny jego potencjał oraz możliwości. Zwiększamy moc auta oraz moment obrotowy, jednocześnie bezpośrednio ograniczając poziom spalania paliwa. Przed realizacją usługi odbywamy konsultację z klientem, aby poznać jego upodobania w tym zakresie. Kierowcy mają pełne przekonanie, że nie narażamy silnika na przesadny wysiłek, jaki zdołałby spowodować jego uszkodzenie. Właściciel może w takim razie cieszyć się sprawnie pracującym pojazdem i znaczącymi oszczędnościami na stacji benzynowej.

Kto ma możliwość skorzystać z naszej usługi Dpf Serwis?
Jedną z przeważnie wybieranych przez naszych klientów usług jest czyszczenie filtra DPF. Serwis tych elementów pojazdu ma na celu podnieść jego efektowność i obniżyć zużycie paliwa. Dokładamy wszelkich starań, aby kierowcy, jacy wybierają skonstruowany przez nas warsztat mechaniki samochodowej, cieszyli się ekonomiczną jazdą i większymi oszczędnościami w domowym budżecie. Jest to rozwiązanie dla osób, jakie pragną w pełni wyczerpać potencjał drzemiący w ich aucie.
Wizyta w naszym warsztacie jest nieodzowna, jeżeli na desce rozdzielczej pojazdu kierujący dojrzy świecącą się kontrolkę filtra cząstek stałych. Jest to sygnał, iż niezbędna jest regeneracja filtra DPF. Serwis tej części przebiega zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Wykorzystujemy przetestowane metody, które nie powodują pobocznych uszkodzeń pojazdu.

You May Also Like
Czytaj więcej

Carsprint Tarnów wynajem aut

 Oferujemy usługę wynajmu samochodów osobowych dla wszystkich, którzy cenią sobie fachową obsługę, komfortową oraz bezpieczną jazdę oraz nowoczesne…