Carsprint Tarnów wynajem aut

 Oferujemy usługę wynajmu samochodów osobowych dla wszystkich, którzy cenią sobie fachową obsługę, komfortową oraz bezpieczną jazdę oraz nowoczesne oraz niezawodne modele aut. Funkcjonujemy na terenie Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa, a również Nowego Sącza. Dla naszych konsumentów jesteśmy dostępni przez całą dobę, służąc im fachowym wsparciem oraz doradztwem. Jesteśmy ekspertami w swojej dyscyplinie. Troszczymy się o prawidłowy stan techniczny naszej idealnej floty. Pojazdy regularnie przechodzą dokładne przeglądy i posiadają odpowiednie pieczątki w dowodzie rejestracyjnym.

Z naszych profesjonalnych usług skorzystały już dziesiątki zaspokojonych klientów, również indywidualnych, jak i prywatnych przedsiębiorstw. Cenią sobie opisującą naszą sprawną obsługę, formalności ograniczone do absolutnego minimum i akcesoryjne promocje w postaci dostarczenia samochodu na lotnisko w Krakowie, Rzeszowie lub ewentualnie Katowicach. Z całych sił staramy się spełnić wymagania nawet naszych w najwyższym stopniu wymagających konsumentów. Wskutek tego także przygotowaliśmy kolosalną ofertę w interesujących cenach. Szczegóły znajdują się na witrynie http://carsprint.pl.

Do kogo adresujemy naszą ofertę wypożyczalni aut?

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą, jaka oferuje możliwość wynajmu pojazdów, zarówno osobowych, jak oraz dostawczych. Do każdego konsumenta podchodzimy w sposób indywidualny, przystosowując propozycję do jego oczekiwań, pragnień oraz preferencji.

Stworzona przez nas wypożyczalnia pojazdów gwarantuje najem aut osobowych na:

•    1-4 dni,

•    5-9 dni,

•    10-16 dni.

Natomiast samochody dostawcze wolno wypożyczyć na:

•    1-7 dni,

•    8-14 dni,

•    15-21 dni,

•    cały 1 miesiąc.

Zapewniamy działające technicznie auta, możliwość dołączenia fotelika dziecięcego oraz nawigacji GPS, a także stały dostęp do naszego serwisu. Nasi kontrahenci zawsze wyruszają od nas z pełnym bakiem i czystym i porządnym samochodem.

Cena wypożyczenia samochodu nie zależy od ilości przebytych kilometrów, lecz jest podana jako stawka dzienna. W jej skład wkracza ubezpieczenia OC/AC/NW i podatek VAT. Dla kompletnego komfortu i satysfakcji naszych kontrahentów akceptujemy płatność w złotych, dolarach, funtach i euro. Oferujemy konkurencyjne i bardzo przystępne cenowo auta. Konsumenci mają do wyboru dużo kapitalnych marek, takich jak: Jaguar, Fors, Volkswagen, Audi, Hyundai i Skoda.

Jakie dodatkowe usługi znajdziesz w naszej ofercie?

Przygotowaliśmy dla naszych kontrahentów interesującą i kompleksową propozycję najmu samochodów na obszarze województwa małopolskiego i podkarpackiego. Posiadamy ogromne doświadczenie w branży oraz nieustannie podnosimy własne kwalifikacje. Naszym zamiarem jest całkowite zadowolenie i satysfakcja konsumentów. Dokładamy wszelkich starań, by każde zlecenie zrealizować z najogromniejszą starannością.

Dzięki nam nasi konsumenci są w stanie dotrzeć wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej lub też otrzymać natychmiastową pomoc w przypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Dostarczamy pojazd na lotnisko i umożliwiamy dojazd na konferencję służbową bądź też wyśniony urlop. Docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z usługi wynajmu auta.

You May Also Like
Czytaj więcej

Dlaczego warto sprawdzić ofertę Synektune?

Jesteśmy kompetentnym zakładem mechaniki samochodowej. Działamy na terenie Warszawy, Pruszkowa, Sochaczewa, Żyrardowa, Grodziska Mazowieckiego oraz Milanówka. Spełniamy wymagania…